Відгуки про компанію Автобазар
- Євген М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
товар який містить всобі дисплей запакувати в кульок, без КОРОБКИ, це не відповідальний продавець. То нова пошта пакує коробку в коробку, а тут незапропонувати коробку для відправника, та і сам відправник мав про це подбати. Надіюсь товар буде працювати без проблем.
- Григорий П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Василий Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олег О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Кирило Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рекомендую
- Владимир А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анатолий С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Серега В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Василь Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Лінзи мені сподобались, а ось маскі з ангельськими очима не дуже
- Олександр П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
